Serwis Monitoringu

Posiadamy ogromne doświadczenie a budowa i serwis Monitoringu to nasza pasja.

Działanie na rynku od wielu lat nauczyło nas jak budować profesjonalne instalacje monitoringu oraz serwis monitoringu to dla nas nie problem. Przez wiele lat rozwijania się rynku zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę. Nasze pierwsze instalacje zaczęły się od monitoringu analogowego 420lini w tamtych czasach nie było lepszych instalacji. Potem pojawił się monitoring IP, oraz HD-SDI. Technologi HD-SDI – była mało popularna u nas w Polsce choć bardzo dobra. Na dzień dzisiejszy królują monitoringi Full HD to jest rozdzielczość 2Mpx. Bardzo popularnymi systemami obok systemów IP, są systemy AHD, TVI, CVI,. Producenci Technologi AHD, CVI, TVI, prześcigają się i walczą ze sobą o coraz lepszą jakość obrazu. Dzięki poznaniu wszystkich technologi potrafimy budować zaawansowane instalacje monitoringu, oraz dobierać odpowiednie materiały do budowy takich instalacji. I co najważniejsze potrafimy dobrać najlepsze miejsca montażu kamer. Montaż kamer jest jedną z ważniejszych części systemu.

Używanie w naszych instalacjach renomowanych urządzeń pozwala nam na sprawne działanie naszych instalacji. Zadowolenie klientów prowadzi do szybkiego rozwoju naszej firmy. Do serwisu używamy profesjonalnych mierników co zapewni państwu profesjonalne doradztwo i szybkie usuniecie usterki jak i zdefiniowanie powodów powstałej usterki. Większość usterek jest usuwana od razu po stwierdzeniu lub po wcześniejszym opisie telefonicznym, możemy zdefiniować problem z instalacją i sami usunąć powstały problem. Jeżeli ktoś wykonał u państwa instalację CCTV a nie są państwo zadowoleni z wykonanej pracy lub powiedziano ze pewnych rzeczy nie można wykonać prosimy o kontakt telefoniczny. Po przerobieniu takiej instalacji dostaną państwo od nas pełną gwarancje na przerobioną przez nas instalację a dodatkowo będą państwo zadowoleni. Zapewniamy 24h serwis techniczny oraz okresowe konserwacje systemów CCTV. Posiadamy urządzenia zastępcze co zapewni państwu nawet w czasie awarii sprawne działanie systemu.

 

Materiały używane przez nasza firme są wysokiej jakości co zapewnia solidność wykonania instalacji oraz sprawne jej działanie na wykonane instalacje przez nas udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Zapewniamy usuniecie usterki w ciagu 48h od zgłoszenia.