Serwis Alarmu

Posiadamy ogromne doświadczenie w budowaniu i serwisie Alarmu.

Działanie na rynku od wielu lat nauczyło nas jak budować profesjonalne instalacje Alarmowe jak i ich serwis nie sprawia nam problemu. Przez wiele lat rozwijania się rynku zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę. Nasze pierwsze instalacje zaczęły się od instalacji alarmowych Satela CA4 w tamtych czasach nie były to dobre instalacje Alarmowe. Potem wraz z rozwojem firmy zaczęliśmy się uczyć coraz to nowszych systemów Satela takich jak Versa i Integra. Potrzeby naszych klientów zachęciły nas do poznawania innych systemów alarmowych. I idąc dalej za potrzebami klientów poznawaliśmy kolejne systemy alarmowe takie jak Paradox, DSC, Visonic. Każdy z systemów rozwijał się bardzo szybko i czasem szedł w innym kierunku. Czy kiedykolwiek państwo zapytali co może jeszcze system alarmowy. Znajomość tak szerokiej gamy produktów pozwala nam chyba najlepiej doradzić na rynku.

Używanie w naszych instalacjach renomowanych urządzeń pozwala nam na sprawne działanie naszych instalacji. Zadowolenie klientów prowadzi do szybkiego rozwoju naszej firmy. Do serwisu używamy profesjonalnych mierników co zapewni państwu profesjonalne doradztwo i szybkie usuniecie usterki jak i zdefiniowanie powodów powstałej usterki. Większość usterek jest usuwana od razu po stwierdzeniu lub po wcześniejszym opisie telefonicznym, możemy zdefiniować problem z instalacją i sami mogą państwo usunąć powstały problem. Jeżeli ktoś wykonał u państwa instalację Alarmową a nie są państwo zadowoleni z wykonanej pracy lub powiedziano ze pewnych rzeczy nie można wykonać prosimy o kontakt naprawa alarmu zajmie nam tylko chwilkę. Po przerobieniu takiej instalacji dostaną państwo od nas pełną gwarancje na przerobioną przez nas instalację a dodatkowo będą państwo zadowoleni. Zapewniamy 24h serwis techniczny oraz okresowe konserwacje systemu Alarmowego. Posiadamy urządzenia zastępcze co zapewni państwu nawet w czasie awarii sprawne działanie systemu. A to wszystko dzięki korzystaniu z usług naszej Firmy.

Serwis alarmu

Jeżeli mają państwo problem ze swoim alarmem to dla nas nie problem prosimy o kontakt. Materiały używane przez nasza firmę są wysokiej jakości co zapewnia solidność wykonania instalacji oraz sprawne jej działanie na wykonane instalacje przez nas udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Zapewniamy usuniecie usterki w ciagu 48h od zgłoszenia.

serwis alarmu