Serwis Domofonów

Posiadamy ogromne doświadczenie w budowaniu i serwisie instalacji Domofonowych i wideofonowych.

Działanie na rynku od wielu lat nauczyło nas jak budować profesjonalne instalacje Domofonowe jak i wideodomofon a serwis domofonów to dla nas nie problem. Przez wiele lat rozwijania się rynku zdobywaliśmy doświadczenie i wiedzę. Dzięki budowaniu złożonych instalacji w blokach czy osiedlach dały nam ogromną wiedzę w budowani profesjonalnych instalacji domofonowych jak i wideodomofonowych. Nasze pierwsze instalacje zaczęły się od budowania domofonów analogowych w tamtych czasach nie było lepszych instalacji. Potem pojawiły się wideofony, wideofony IP, oraz ostatnio wideofony GSM. Instalacja GSM wymaga zakupu karty co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Technologia GSM walczy z technologią IP i każda ma swoich zwolenników i przeciwników.  Na dzień dzisiejszy królują wideodomofony. Domofony są tańszym zamiennikiem wideofonów. Gdyż w większości budowanych bloków, domów, nie zapomina się o kablach. w miejscach gdzie zapomniano o kablach lub chce się zdalny dostęp do wideodomofonu instaluje się wideodomofony IP.

Dzięki poznaniu wszystkich technologi potrafimy budować zaawansowane instalacje Domofony-owe jak Wideo-domofonowe, oraz dobierać odpowiednie materiały do budowy takich instalacji. I co najważniejsze potrafimy dobrać najlepsze miejsca montażu kamer. Montaż kamer jest jedną z ważniejszych części systemu.

Używanie w naszych instalacjach renomowanych urządzeń pozwala nam na sprawne działanie naszych instalacji. Zadowolenie klientów prowadzi do szybkiego rozwoju naszej firmy. Do serwisu używamy profesjonalnych mierników co zapewni państwu profesjonalne doradztwo i szybkie usuniecie usterki jak i zdefiniowanie powodów powstałej usterki. Większość usterek jest usuwana od razu po stwierdzeniu lub po wcześniejszym opisie telefonicznym, możemy zdefiniować problem z instalacją i sami usunąć powstały problem. Jeżeli ktoś wykonał u państwa instalację domofonową lub wideodomofonową a nie są państwo zadowoleni z wykonanej pracy lub powiedziano ze pewnych rzeczy nie można wykonać prosimy o kontakt telefoniczny. Po przerobieniu takiej instalacji dostaną państwo od nas pełną gwarancje na przerobioną przez nas instalację a dodatkowo będą państwo zadowoleni. Zapewniamy 24h serwis techniczny oraz okresowe konserwacje systemów. Posiadamy urządzenia zastępcze co zapewni państwu nawet w czasie awarii sprawne działanie systemu.

 

Materiały używane przez nasza firme są wysokiej jakości co zapewnia solidność wykonania instalacji oraz sprawne jej działanie na wykonane instalacje przez nas udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Zapewniamy usuniecie usterki w ciagu 48h od zgłoszenia.

serwis domofonów